Co je ERPassistant?

"ERP assistant je Váš nový pomocník na efektivní řízení Vaší společnosti.
Zpracovává a automatizuje vybrané procesy. Usnadňuje Vám práci a zrychluje vyřizování agend.
ERP assistant je jednoduchý, intuitivní a spolehlivý nástroj, který se spouští přímo ve Vašem internetovém prohlížeči a nepotřebuje tedy žádnou zdlouhavou instalaci."

Kontaktujte nás


Přijaté faktury

Přijaté faktury jsou jednou z agend, které ERP assistant umožňuje zpracovávat. Řeší přijímání, schvalování a vyřizování přijatých faktur. Objednateli umožňuje rozdělovat náklady z faktury na jednotlivá střediska a projekty. Podklady umí předvyplnit automaticky.

Schvalování faktur může být nastaveno na jeden klik myší. Řídí se schvalovací maticí, která je postavena na schvalovacích rolích, organizační struktuře
a schvalovacím limitu. Nastavení je jenom na Vás.

ERP assistant umožnuje také párování došlých faktur s nákupními objednávkami, přehled historie schvalování faktur nebo třeba dokáže kontrolovat a hlídat čerpání Vašich zdrojů. To vše s pomocí několika kliknutí ve Vašem prohlížeči.


Náhled prijatých faktur
Klikni pro náhledNáhled nákupních objednávek
klikni pro náhled

nákupní objednávky

Přehledná správa a efektivní řízení nákupních objednávek je dnes nezbytností téměř pro každou společnost. ERP assistant nabízí mnoho nástrojů, které Vám to ulehčí.

Například umí zkopírovat dřívější objednávku a nechat Vás doplnit jen aktualizované údaje. Ušetříte čas a snížíte chybovost při zadávání dat.

Nebo umí po zadání IČ ověřit dodavatele v registru ekonomických subjektů, zda není nespolehlivým plátcem. Objednávku můžete také nechat automaticky odeslat příjemci.

Samozřejmostí je přehledná historie schvalování. Každý uživatel, který má oprávnění s objednávkou pracovat, vidí také kompletní komunikaci mezi jednotlivými schvalovateli.

U nákupních objednávek jsou možnosti jejich schvalování a vyhodnocování stejně bohaté jako u přijatých faktur.smlouvy

ERP assistant řídí také celý životní cyklus Vašich smluv. Lze ovlivňovat celý průběh jejich vytváření už od okamžiku revize prvotního konceptu smlouvy, kdy Gestor vybírá ty uživatele, kteří se mají k návrhu smlouvy vyjádřit. Na základě těchto vyjádření lze smlouvu po krocích upravovat, dokud nebude připravená ke schválení.

Vlastní schvalování lze opět flexibilně nastavit a jeho možnosti jsou obdobné jako
u objednávek a faktur. Zpracování smlouvy končí archivací.

K archivovaným smlouvám lze dále vytvářet dodatky, které jsou přehledně zobrazeny
u mateřské smlouvy. Na základě podepsané smlouvy mohou být vytvářeny objednávky a k nim dále párovány přijaté faktury. U smlouvy lze následně vidět seznamy všech těchto dokumentů.

Uživatelé si mohou u jakékoliv smlouvy nastavit a načasovat vlastní emailové upozornění, které lze odeslat i více uživatelům najednou. Tato funkcionalita je využívána například pro upozornění na termín vypršení smlouvy.


Náhled smluv
Klikni pro náhled

Zákazníci

Kontaktujte nás

Neit Consulting s.r.o.
Washingtonova 1624/5
110 00 Praha 1
Czech republic
Phone: +420 720 032 333
E-mail: info@neit.cz